Marsyas

FÓRUM

KONTAKTY

HISTORIE

DISKOGRAFIE

  KONCERTY

FOTOGALERIE

E-SHOP


Zuzana Michnová

Zuzana MICHNOVÁ

Nová éra Marsyas začíná!

Léto 2014 se zapíše do historie této legendární kapely velkým písmem! Po tříleté spolupráci Zuzany Michnové a Oskara Petra se skupinou Kalandra Memory Band se zrodil náznak možných nových Marsyas.

Byl čas na změnu a je to tady. Ten okamžik právě nastal!

Oba hlavní protagonisté a zakládající členové, Zuzana Michnová a Oskar Petr pilně zkouší s muzikanty až o generaci mladšími. Mají nyní okolo sebe tým, který se skvěle doplňuje a všichni se navzájem dobíjí energií, která je tolik potřebná!

Muzikanti David Landštof, Ondřej Fencl, Jakub Vejnar, Jiří Vopava a Jiří Charypar patří k velmi vyhledávaným hráčům na naší hudební scéně. Věříme, že tento projekt přinese velký rozruch na našich pódiích a hudebních festivalech, kde se již několik let opakují stále stejná jména.

Brzy se samozřejmě dočkáme! První koncert v nové sestavě se koná 13. července na Streetfest Euforie Praha 2014, Václavské náměstí od 17.30 hod.

Foto: Hudební knihovna

Video ze zkoušky v klubu Kuře v hodinkách
(Autorka: Jana Kleinbauerová)

Skladba: Zní (Teach Your Children - Crosby, Stills & Nash) - text: Oskar Petr, zpěv: Zuzana Michnová, zpěv a kytara: Oskar Petr a zcela noví Marsyas

Oskar Petr

Oskar PETR